Людина війни: зовнішність та озброєння воїнів на території України від енеоліту до сьогодення

Фрагменти відеозапису з презентації реконструкторського проекту та книжки-альбому, дефіле реконструкторів у військових одностроях «Людина війни: зовнішність та озброєння воїнів на території України від енеоліту до сьогодення».

Дмитро Безверхній про Георгія Рудого та слідчу валізу. Мандрівка «Порцеляновим поглядом»

Письменник Дмитро Безверхній про одного з найвизначніших поліціянтів України кінця ХІХ століття – Георгія Рудого, а також про дактилоскопічний метод, Умань та Київ на сторінках «Порцелянового погляду».

Олексій Сокирко: Історик рятує суспільство від амнезії

Розмова директорки видавництва «Темпора» Юлії Олійник з істориком Олексієм Сокирком у рамках проєкту «В контексті ідей та часу».

Поетичність. Катарсис. Міфологічний час. Дискусія про Генрі Торо

Четверта частина розмови з нагоди виходу книжки Генрі Девіда Торо «Волден, або Життя в лісах».

Анна Біленька про терапію, Нідерланди та чотири фінали

Друга частина розмови редактора Андрія Мартиненка з письменницею Анною Біленькою про книжку «Летіла в небі чорна птаха» і не лише!

Ольга Петренко-Цеунова про Богуслава Радзивіла

Редакторка видавництва «Темпора» Ольга Петренко-Цеунова про трилогію Ірини Даневської «Німецький принц Богуслав Радзивіл», «Генерал короля Богуслав Радзивіл» та «Державець Регіомонта Богуслав Радзивіл».

Куба-якої-не-було. Буктрейлер

Радо пропонуємо до вашої уваги буктрейлер книжки Наталії Довгопол «Куба-якої-не-було»!

Дорослішання в дев'яностих. Сергій Демчук, Дмитро Лазуткін

Розмова письменника, автора книжки «12 унцій любові» Сергія Демчука з Дмитром Лазуткіним – поетом, спортивним коментатором, чемпіоном Європи з кікбоксингу.

Про Северино і Гайдеґера. Юрій Олійник, Тарас Лютий, Богдана Романцова

Які є паралелі та відмінності між філософіями Северино та Гайдеґера? Для чого Северино у своїх текстах ускладнює мову? Яким чином Северино підважує мову як інструмент для подолання метафізичних концепцій?

Герман Гессе та інтелектуальні біографії. Роксоляна Свято, Богдана Романцова

Розмова редакторки, літературної критикині Богдани Романцової з Роксоляною Свято – перекладачкою книжки Алоїза Принца «"Обрій духу тільки у дорозі". Історія життя Германа Гессе».