Видавничий дім «Темпора»


Відпустка


Шановні відвідувачі нашого сайту!

Із 3 серпня по 31 серпня 2020 року ми йдемо у літню відпустку. Попри складні часи ми щиро бажаємо вам гарно відпочити. І хто не матиме змоги цьогоріч поїхати у відпустку за кордон, зможе відкрити для себе незвідані куточки України, адже в нас є достатньо цікавих місць.

Увесь час на карантині ми повноцінно працювали і підготували для вас безліч новинок на будь-який смак. Із деякими з них ви вже можете ознайомитися на нашому сайті. Зокрема, ми зробили такі книжки, як-от Емануеле Северино «Сутність нігілізму», Генрі Девід Торо «Волден, або Життя в лісах», Тарас Лютий «Культура принад і спротиву», Токарчук «Химерні оповідання», Ярослав Тинченко «Українська армія у 1920 році», Дональд Бартелмі «Білосніжка», Антоні Мончак «Нерівна приязнь», Віра Курико «Вулиця причетних. Чернігівська справа Лук'яненка», Михайло Ухман «Люди волі». Коли ми повернемося з відпустки, ці книжки вже надійдуть у продаж. Тож очікуйте наші новинки!

Окрім того, ми плідно працювали, щоб восени ви мали змогу отримати нову порцію наших книжок. Трохи привідкриємо вам завісу і назвемо прізвища авторів, творами яких уже зможемо порадувати вас зовсім скоро. Це - репортажистика від Павла Смоленського та Капки Кассабової, нова збірка із серії «Самовидець»; сучасна українська проза від Ірини Даневської, Олекси Доніча, Наталки Доляк, Андрія Павловського; останні літературні тексти Володимира Панченка; біографічні спогади та суб’єктивні враження про українську археологію від Леоніда Залізняка; перший роман «Чоловіки у війську» з трилогії Івліна Во «Клинок честі» та багато іншого.

Після виходу з відпустки ми продовжимо повноцінно працювати, і розраховуємо на те, що карантин закінчиться, і ми нарешті зможемо поновити роботу із замовленнями на нашому сайті.

Лишаймося разом! І до зустрічі у вересні.

Про нас


Видавництво «Темпора» було засноване 2001 року й спочатку спеціалізувалося на історичній літературі й мемуаристиці. Зараз до сфери наших зацікавлень входять сучасна українська й зарубіжна проза, постмодерна література, художній репортаж, різнотематичний нон-фікшн і науково-популярні книжки.

Календар "Універсальний журнал"

Немає на світі такої речі, що про неї не можна було б цікаво розповісти

З пером і автоматом: Михайло Ухман про власну історію Майдану, війни та боротьби за Україну

Напередодні виходу книжки «Люди волі: шляхи на війну» автор Михайло Ухман розповідає про власну історію Майдану, війни та боротьби за Україну.

«Порцеляновий погляд»: буктрейлер-2020

Буктрейлер до книжки Дмитра Безверхнього «Порцеляновий погляд»

Марина Смагіна про південних котів

У компанії кота Пантелеймона біля Золотих воріт у Києві розпитали у авторки твору Марини Смагіної про те, які вони – південні коти і які коти (та кішки!) у «Казках з Півдня».